Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Beharangozó

Grósz Ákos

Hát sajnos nagy illúzióink nem lehetnek, labdatartásban, passzolásban biztosan az ellenfelünk fölé növűnk, viszont az előkészítésben való vitézkedés helyett már a direkt játékban és főleg a támadásban kellene erőt mutatnunk, várom a meglepetést, de nem érzem, sajna tippem: 3-1

Csanádi Péter

Mint mindig, most is bízom a csapatban, abban, hogy sikerül egy jó eredményt elérni Kisvárdán. A kulcs elsősorban a védekezés minősége lesz, no és persze az, a kínálkozó, feltehetően nem nagy számú lehetőségeinket gólra tudjuk-e váltani. A meccs nem nekünk áll, de egy bravúr jól esne. Hajrá ESE!

Sashalmi Árpád

A KisKisvárda a csoport egyik legjobb csapata, esélyes a dobogóra. Tavasszal idegenben nem nagyon vitézkedtünk, a bennmaradást nagyjából bebiztosító győzelem után viszont tényleg nyugodtan játszhatunk. Itt az ideje, hogy mindenki bizonyítsa, hogy helye van itt a következő szezonban is, szóval hajrá!

Vermes Róbert

A 70. percig súlytalan volt a támadójátékunk a kieső helyen álló REAC ellen. A csereként beállt Sós "Cula" Máté aztán hét perc alatt eldöntötte a három pont sorsát. A Kisvárda II a tavaszi szezonban jó formát mutat, jelenleg második a tabellán. Ősszel hazai pályán egy góllal kaptunk ki, most idegenben egy döntetlennek örülni tudnék. Hajrá ESE!

Farkas Péter

A REAC elleni találkozón sokáig úgy nézett ki, hogy döntetlen lesz a meccs, de a második félidő közepétől látni lehetet, hogy döntésre visszük a dolgot és sikerült két szép gólt „BECULÁZNI” a REAC kapujába. A Várdával mindig jó meccseket játszunk és ott vannak jelenleg a dobogón, de úgy látom, most akár meglepetést is okozhatunk nekik egy kisebb arányú győzelmünkkel. Hajrá ESE!

T. Lacibácsi

Az előttünk álló csapatok ellen jobban megy. Eddig bárkivel felvettük a versenyt. A jobb helyzetkihasználás dönt. Jól jönne egy bravúr győzelem, amivel biztosíthatnánk magunknak a középmezőnyt. Az előző bajnoksághoz képest, ez mindenképpen előrelépés, és ez mindenképpen Lázok Jánosnak köszönhető. Hajrá ESE! Tippem: 1:1